Завантажити (PDF, 969KB)

Про здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

1 березня 2023 року Мінмолодьспортом оголошено прийом заявок на участь у конкурсі на реалізацію проектів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2023 році, що триватиме до 31 березня 2023 року.

Завантажити (PDF, 477KB)

Завантажити (PDF, 240KB)

" data-title="Літня школа словацької мови та культури Studia Academica Slovaca">

Літня школа словацької мови та культури Studia Academica Slovaca

Урядом Словаччини оголошено про стипендійні можливості для громадян України на участь в Літній школі словацької мови та культури Studia Academica Slovaca (детальна інформація додається).

Завантажити (PDF, 969KB)

Про здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю.

Завантажити (PDF, 477KB)

Завантажити (PDF, 240KB)