Напрями роботи конференції  такі:

1. Комп’ютерна лінгвістика.
    2. Корпусна лінгвістика.
    3. Термінознавство.
    4. Перекладознавство.
    5. Лексикографія.
    6. Юридична лінгвістика.
    7. Лінгводидактика.

Оргкомітет конференції розміщує тези на Web-сторінці за адресою: prlingv.at.ua. За результатами конференції буде надруковано збірник тез. Протягом місяця усі, хто бажає, можуть взяти участь у роботі конференції.

" data-title="IV Міжнародна Інтернет-конференція «Актуальні проблеми прикладної лінгвістики»">

IV Міжнародна Інтернет-конференція «Актуальні проблеми прикладної лінгвістики»

З 5-6 червня 2014 року кафедра практичного мовознавства, Міжвідомчий науково-дослідний центр прикладної лінгвістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та Міжвідомчий науково-дослідний центр когнітивної та прикладної лінгвістики Таврійського національного університету імені В.І. Вернадського, Інститут слов’янської філології  Католицького Люблінського Університету Іоанна Павла ІІВищий комунальний навчальний заклад “Володимир-Волинський педагогічний коледж ім. А.Ю. Кримського” проводить IV Міжнародну Інтернет-конференцію «Актуальні проблеми прикладної лінгвістики».

Напрями роботи конференції  такі:

1. Комп’ютерна лінгвістика.
    2. Корпусна лінгвістика.