Відповідно до Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 «Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», листа МОН України від 6 вересня 2013 року № 1/9–611 «Про проведення ІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка», відповідного наказу Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації за № 519 від 16 вересня 2013 року, 1 листопада 2013 року на факультеті української філології відбувся перший етап Конкурсу.

У І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка взяли участь 39 студентів-філологів з І – V курсів.

Завдання, запропоновані студентам, були пов’язані з творчістю Тараса Шевченка.

" data-title="IV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка">

IV Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

Завдання, запропоновані студентам, були пов’язані з творчістю Тараса Шевченка.

08.11.2013