Шуляк С.

Почесною грамотою Управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації відзначена в. о. завідувача кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики, доцент Іннеса Анікіна.

Почесна грамота Анікіної І.

За результатами традиційного конкурсу «Кращий навчальний посібник та монографія» І місце виборов колектив авторів монографічного дослідження «Людина в мові і тексті» (доцент Валентина Розгон, доцент Олена Дуденко, доцент Інна Коломієць, доцент Зоя Комарова, професор Олена Кульбабська та здобувачі вищої освіти Павло Гаврилюк та Юлія Шкара), здійснюваного під пильним та ретельним наставництвом очільниці кафедри української мови та методики її навчанняВалентини Розгон.

місце Монографія Людина в мові і тексті

Попри всі труднощі та виклики сьогодення науково-педагогічні працівники факультету гідно тримають освітній фронт, дбають про успішну дослідницько-пошукову діяльність студентської талановитої молоді, популяризацію спільних надбань і розвідок на теренах вітчизняного й інтернаціонального простору.

На урочистій Академії-2024 за плідну наукову роботу та високий рівень підготовки здобувачів вищої освіти до всеукраїнських та міжнародних конкурсів у 2023 році віншували педагогів-науковців кафедри української мови та методики її навчання – доцента Валентину Розгон, доцента Тетяну Тищенко, доцента Олену Дуденко.

Подяки кафедри української мови та методики її навчання

А також викладачів кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання – доцента Тетяну Лопушан, доцента Марину Павленко, доцента Оксану Циганок, старшого викладача Наталю Зарудняк.

Окремою відзнакою за плідну працю і вагомий особистий внесок у розвиток науки, зміцнення наукового (науково-технічного) потенціалу нагороджено доцента Оксану Циганок.

Циганок О.

Вручення грамот і подяк викладачам за підписом ректора УДПУ імені Павла Тичини, професора Олександра Безлюдного, відбувалося на розширеному засіданні вченої ради факультету філології та журналістики під головуванням в. о. декана, професора Валентини Коваль.

Урочиста академія-2024 в УДПУ ще раз засвідчила, що наш факультет має потужну наукову платформу, висококваліфікований науково-педагогічний колектив, який зберігає кращі освітні традиції та впевнено дивиться в майбутнє.

Заступник декана з наукової роботи,

доцент Інна Коломієць

" data-title="Із новими звершеннями разом до перемоги!">

Із новими звершеннями разом до перемоги!

Із нагоди відзначення Дня науки-2024 в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини підсумовано наукові здобутки освітян та окреслено нові завдання й перспективи їх вирішення.

Педагоги-науковці факультету філології та журналістики заслуговують на визнання та високі нагороди за сумлінну працю, професіоналізм та значний особистий внесок у розвиток вітчизняної науки, досягнуті успіхи у справі навчання і виховання студентської молоді.

Із нагоди Дня науки Грамотою МОН України нагороджена вчений секретар УДПУ імені Павла Тичини, професор кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики Світлана Шуляк.

Шуляк С.

Почесна грамота Анікіної І.

місце Монографія Людина в мові і тексті

Подяки кафедри української мови та методики її навчання