І от нещодавно Тетяна Миколаївна запросила у свій Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер» Марину Павленко особисто. До тих самих п’ятикласників, які писали листи і в яких Таня викладає.

Зворушливо, що на зустріч підбігла і ще одна талановита наша випускниця – Катерина Копитко (тепер – Дебренюк) разом із п’ятирічним синочком та донечкою-немовлятком на руках.

Марина Степанівна та юні читачі почувались уже давно знайомими, тому зустріч була теплою і душевною. Розмовляли про читання, Книжку, Слово. Про вічні цінності. Про творчість.

Школярі поставили гості дуже багато цікавих вдумливих питань. Серед інших і про те, якою ж студенткою була їхня улюблена вчителька Тетяна Миколаївна. А студенткою вона була прекрасною, як тепер стала прекрасною вчителькою.

Завершилось усе традиційним роздаванням автографів і фотографуванням.

А втім, хочеться вірити, що не завершилось, а навпаки, все тільки починається. Принаймні, за словами Тані Маснюк-Тищук, після цієї зустрічі у її вихованців досі багато гарних вражень, а інтерес до читання значно зріс і пожвавився.

" data-title="Коли зв’язки з випускниками не перериваються">

Коли зв’язки з випускниками не перериваються

Ми вже подавали новину про те, як одна з наших кращих випускниць, чудова й невтомна Таня Маснюк-Тищук (вона ж – Тетяна Миколаївна) подавала рідному університету вісточку у вигляді сердечних листів та малюнків від її учнів, юних читачів з Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер», адресованих колишній Таниній викладачці, письменниці, доцентові кафедри української літератури, українознавства та методики їх навчання Марині Павленко.

Завершилось усе традиційним роздаванням автографів і фотографуванням.