Активну участь у конкурсі взяли студенти факультету української філології.

I місце завоював Шукайло Владислав, студент IV курсу факультету української філології. У своєму есе він писав:«Так, ми різні, бажання у нас різні, цілі, плани на майбутнє, та всі ми хочемо жити. І щоб вона – війна – не забирала у нас наших коханих, друзів, близьких, життя врешті-решт. Ми спільними зусиллями мусимо зберегти мир».

Ще одне I місце виборов Бабій Микола, студент  I курсу факультету української філології.

III місце розділили Тицькун Катерина та Адаменко Євгенія, студенти I курсу факультету української філології.

Журі конкурсу виділили ще есе, котрі надзвичайно неординарні,  проникливі та емоційні, відзначивши такими номінаціями:

• номінація «Найпроникливіше есе» – Бодачевська Оксана, студентка I курсу факультету української філології;
      • номінація «Душевна струна слова» – Іщенко Ілона, студентка I курсу факультету української філології.

Вітаємо ще раз переможців конкурсу! Бажаємо всім спокою, процвітання, багатства, миру в  усьому – миру в  сім’ях, миру в  серцях та миру в нашій рідній Україні! Війна в Україні обов’язково закінчиться і настане мир!

" data-title="Конкурс бібліотечного есе «Чому необхідно берегти мир?!»">

Конкурс бібліотечного есе «Чому необхідно берегти мир?!»

У читальному залі №1 бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулася церемонія нагородження призерів конкурсу бібліотечного  есе «Чому необхідно берегти мир?!», який присвячений  Міжнародному  дню миру.

Активну участь у конкурсі взяли студенти факультету української філології.