Нещодавно на відзначення Дня української писемності і мови кафедра практичного мовознавства провела І тур XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика для студентів нефілологічних факультетів.

Участь у конкурсі взяли 26 студентів.

Членами журі були доценти кафедри практичного мовознавства Хлистун Ірина Валентинівна, Савчук Наталія Михайлівна, старший викладач Задояна Лариса Миколаївна.

Результати конкурсу:

І місце – Денисюк М.С., студентка ІІ к., 22 гр. факультету іноземних мов;

ІІ місце – Алексєєва Н.В., студентка ІІ к., 21 гр. факультету початкової освіти; Бурдужа І.І., студентка І к., 19 гр. інституту економіки і бізнес-освіти;

ІІІ місце – Борисюк О.С., студент І к., 12 гр. факультету фізичного виховання; Калниболотчук А.С., студентка І к., 11 гр. історичного факультету; Гордієнко А.І., студентка І к., 11 гр. природничо-географічного факультету.

Вітаємо переможців і бажаємо й далі збагачувати свої знання з рідної мови!

" data-title="Конкурс знавців української мови">

Конкурс знавців української мови

Участь у конкурсі взяли 26 студентів.

Результати конкурсу:

І місце – Денисюк М.С., студентка ІІ к., 22 гр. факультету іноземних мов;

Вітаємо переможців і бажаємо й далі збагачувати свої знання з рідної мови!

21.11.2016