До Дня захисника України, свята Покрови, та  Дня козацтва на факультеті української філології були проведені «Козацькі забави». Це своєрідні конкурси для хлопців факультету, де вони можуть проявити свою спритність, кмітливість, таланти та красномовство.

Наші факультетські козаки змагалися між собою зав’язуючи на швидкість шнурки, співали українських пісень, заквітчували  ласкавими словами своїх коханих, проявляючи свій словниковий запас.

Хлопці спритно надували повітряні кульки та проявляли свій інтелект, даючи відповіді на нелегкі запитання з історії та мови.

Факультет української філології пишається, що має справжніх українських козаків! Наші хлопці – найкращі! Вони і в скрутну хвилину допоможуть і в радості будуть поруч!

" data-title="«Козацькі забави» на факультеті української філології">

«Козацькі забави» на факультеті української філології

19.10.2016