Юлія Лобунцова

Темою дослідження слухачів курсів були особливості літературно-художніх творів та процедура їхнього аналізу на уроках зарубіжної літератури в ЗЗСО. До роботи було залучено викладача кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидата філологічних наук, доцента О. М. Черевченка, який презентував слухачам широку панораму розвитку сучасних текстознавчих досліджень, зосередивши увагу аудиторії на естетичних аспектах художньої мовотворчості, традиційних та інноваційних підходах до аналізу мовних одиниць в апперцепційній системі художнього тексту, методичних аспектах проблеми та перекладній практиці. Доброзичливість, наукова толерантність, творчий пошук сприяли плідній співпраці з аудиторією.

Оксана Олександрівна Циганок

" data-title="Курси підвищення кваліфікація для вчителів">

Курси підвищення кваліфікація для вчителів

Згідно з наказом ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Олександра Безлюдного, у період з 06.02.2023 р. по 10.02.2023 р. за сприяння центру післядипломної освіти та факультету філології та журналістики було організовано курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) зі спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова та література) за дистанційною формою навчання (30 годин/1 кредит ЄКТС).

Юлія Лобунцова

Оксана Олександрівна Циганок