26 квітня на факультеті української філології розпочалися курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників (у сфері післядипломної освіти для осіб з вищою освітою) дистанційною формою навчання (30 годин / 1 кредит ЄКТС) зі спеціальності 014 Середня освіта (Українська мова і література) за темою «Літературно-художній текст як естетичний феномен (для вчителів зарубіжної літератури)».

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Олександр Миколайович Черевченко проводить онлайн-навчання для групи курсистів (25 вчителів) із Кіровоградської, Одеської, Вінницької, Черкаської областей та міста Умані.

" data-title="Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників">

Курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників