Цього разу засідання було особливим, тому що, крім уже звичного публікування, відбулася ще й «очна» зустріч за допомогою Google Meet!

Оскільки день засідання збігся з Днем Гідності та Свободи, то Марина Степанівна Павленко почала «Лабораторну роботу» однойменним віршем Дмитра Лазуткіна, який відображає наші не надто веселі нинішні суспільно-політичні реалії.

Потім перейшли до «Різного», і в тому «Різному» було все: від «поетичних дискусій» про сучасну школу до театралізованого дійства жирафів із шафами. Так-так, Софія Кримовська представила в ефірі свій вірш у вигляді такого собі лялькового театру, і це було неймовірно.

Час від часу Марина Степанівна влягала серйозні окуляри й суворо поглядала на екран: ну-ну, хто там ще посмів не виконати домашнього завдання? З серйозностю, як завжди, виходило не дуже, і всі знову жартували і сміялись.

Одним словом, було круто!

Щиро дякуємо всім, хто зміг долучитися до засідання! Особливо нашим авторам, серед яких Вероніка Вишинська, Віка Капуловська, Артем Гончарук, Наталя Кучеренко, Маріна Щетько, Надія Мельник, Тетяна Кравець, Сергій Мовчан, Ілона Іщенко, Алла Захарченко, Софія Кримовська, Марина Зарудняк, Наталя Рута, Анна Матієнко, Анна Осіпенко-Багірова, Дар’я Данилко, Настя Петренко, Крістіна Гонта та два автори, які неабияк заінтригували своїми текстами, але вперто побажали залишитися анонімами.

Ті з них, котрі виконали домашнє завдання, за цю лабораторну роботу заслужено отримали своє «відмінно»! А ті, хто не виконав, але все одно ділився своїми творами, отримали бурхливі оплески в прямому ефірі.

Дякуємо й усім тим, хто, хоч і не читав власних текстів, але активно слухав, коментував і вподобував тексти інших!

Особливе спасибі Насті Кириленко – головній натхненниці й технічній організаторці всіх віртуальних засідань.

Щодо наступного домашнього завдання, то організатори пообіцяли цей раз дещо незвичне. Що саме – можна дізнатись найближчими днями на Фейсбук-сторінці літоб’єднання імені Миколи Бажана тут:

" data-title="«Лабораторна робота» на літоб’єднанні імені Миколи Бажана">

«Лабораторна робота» на літоб’єднанні імені Миколи Бажана

«Лабораторна робота» – саме таким було домашнє завдання на чергове віртуальне засідання університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана, яке відбулось минулими вихідними.

Одним словом, було круто!