Анастасія Дячок

З 3 по 6 жовтня у Канаді (м. Оттава) відбулася III Міжнародна науково-практична конференція «Problems of creating scientific ideas about world development», у якій взяла участь учасниця наукового гуртка «Літературне краєзнавство», одна з найталановитіших і найсумлінніших студенток факультету Анастасія Дячок (31 група). Вона підготувала дослідження про творчість нашого викладача (письменника, мовознавця, громадського діяча, креативного, плідного науковця – гордість факультету) Василя Денисюка   «КОЛЬОРАТИВИ В ПОЕТИЧНІЙ КАРТИНІ СВІТУ ВАСИЛЯ ДЕНИСЮКА (НА МАТЕРІАЛІ ЗБІРОК «AMANTES–AMANTES» ТА «ALEA IACTA EST»). Наукова робота була опублікована у збірнику матеріалів конференції.

Анастасія Дячок сертифікат

Творчість Василя Денисюка уже не вперше  стає об’єктом зацікавлення членів гуртка. Так, керівник гуртка Наталя Зарудняк написала дослідження «Збірка Василя Денисюка «Alea iacta est»: тематична палітра», яка була опублікована в збірнику матеріалів конференції «The ХХXV International Scientific and Practical Conference «Science, development and the latest development trends», September 06–09, 2022, Paris, France, а постійна гостя гуртка Оксана Пепчук (викладачка ДНЗ «Лисянський ПАЛ») надрукувала у збірнику «Гуманітарна освіта: школа – коледж – університет» (2023) своє дослідження «Інтимна лірика Василя Денисюка» (До речі, вчителі шкодують, що видання припиняє свою діяльність. Слід віддати данину працелюбству Світлани Січкар (талановитій, невтомній організаторці профорієнтаційної, науково-методичної роботи на факультеті), яка зуміла зібрати під його палітуркою цікавих дослідників з усієї України).

" data-title="«ЛІТЕРАТУРНЕ КРАЄЗНАВСТВО»: МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ">

«ЛІТЕРАТУРНЕ КРАЄЗНАВСТВО»: МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ