У перші дні літа IV фестиваль HOLI DANCE UMAN перетворив місто на яскраву палітру фарб та незабутніх емоцій.  Студенти-філологи залюбки  долучилися до міського заходу.

Оскільки 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей, наші студенти Вікторія Бучак ( 12 гр.), Катерина Тицькун (22 гр.), Діана Кодриш (23гр.), Алла Байлема ( 43 гр.) під керівництвом заступника декана з виховної роботи Наталії Осіпенко влаштували для малечі майстер-клас із виготовлення традиційної ляльки-мотанки.

Своїми враженнями від заходу поділилася Катерина Тицькун: «Кожен студент мріє вдало скласти іспити й увірватися в літо легкою ходою. Можливо, з першим пунктом швидко впоратися не вийде, але щодо другого… Фестиваль Holi Dance Uman щороку дає можливість усім жителям міста насолодитися яскравими, незабутніми і вражаючими моментами. Від найменшого до найстаршого – кожен відчує себе затишно в цій святковій атмосфері. Мушу визнати, що діти із великим захватом брали участь у майстер-класі (чесно кажучи, для нас самих це теж було дуже пізнавально і по-дитячому весело). Holi Dance Uman – це чудова нагода почати літо на хорошій ноті!».

" data-title="Майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки на фестивалі HOLI DANCE UMAN – 2019">

Майстер-клас із виготовлення ляльки-мотанки на фестивалі HOLI DANCE UMAN – 2019

01.06.2019