літоб'єднання імені Миколи Бажана

Чим особливе було те засідання і чому згадано про нього тільки тепер?

Особливе було воно двома речами:

1. Тим, що тодішні першокурсники вперше тоді долучилися до нашого літоб’єднання.
      2. Перед ними виступили «ветеранки» літоб’єднання, а саме – лауреатки регіональної премії імені Федора Мицика, переможниці багатьох конкурсів, авторки численних публікацій і просто чудові й феєрично талановиті Віка Капуловська, Настя Кириленко й Наталя Кучеренко.

літоб'єднання імені Миколи Бажана

Віка, Настя й Наталя поділились своїм багатим яскравим досвідом участі в літературних засіданнях, прочитали свої тексти, відповіли на питання, прослухали й прокоментували тексти першокурсників.

Але, оскільки вже наступного дня тоді закінчилося «живе» навчання й розпочалося дистанційне, то «виринув перед очі» цей захід тільки тепер. Хоча значення його важко переоцінити.

літоб'єднання імені Миколи Бажана

Як і факт, що, попри перепони, присутні на цьому дійстві першокурсники зараз – одні з найбільш літературно активних та обдарованих: от хай вони впізнають себе на цих фото і згадають ті прекрасні моменти!

" data-title="Майстер-клас, про який так ніхто й не дізнався">

Майстер-клас, про який так ніхто й не дізнався

Цими днями Google нагадав про світлини, зроблені Мариною Степанівною Павленко на засіданні університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана рівно два роки тому.

літоб'єднання імені Миколи Бажана

Чим особливе було те засідання і чому згадано про нього тільки тепер?

Особливе було воно двома речами: