Склад журі очолював, як і минулі роки, професор Василь Пахаренко. Члени журі – вчителька української мови й літератури з Черкас Наталія Трусевич і доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання УДПУ Марина Павленко.

Попри те, що цього року робота провадилась онлайн, дружня привітна і творча атмосфера зосталась такою ж, як і раніше.

Упродовж роботи постійно піднімалось питання важливості дослідження проблем кримськотатарського народу (киримли), а також – розвитку юнацької літературної творчості.

Учасники (яких було по троє з кожної секції) вільно володіли матеріалом, гідно презентували свої доробки і в результаті всі отримали призові місця.

" data-title="МАН – секція Кримськотатарської гуманітаристики та Літературної творчості">

МАН – секція Кримськотатарської гуманітаристики та Літературної творчості

До МАНівських новин з інших секцій, якими заповнена зараз стрічка новин Уманського педуніверситету, варто долучити й вісті з секцій Кримськотатарської гуманітаристики та Літературної творчості, які через меншу кількість учасників поки що об’єднані в одну спільну секцію.