Студенти у співпраці з викладачами-кураторами (Терешко І. Г., Йовенко Л. І.) підготували цікавий відео-фільм у форматі комп’ютерної програми Windows Movie Maker про елітарну родину Коцюбинських, зокрема дослідили їхній родовід, зміст національного виховання в родині, а також народні джерела творчості митця.

Наукове фольклорне товариство імені Хр. Ящуржинського ФУФ УДПУ

" data-title="«Мій рід походить від українських бояр…»">

«Мій рід походить від українських бояр…»

Нещодавно на факультеті української філології відбулася презентація науково-дослідного проекту «Домінантні риси виховання в родині Коцюбинських», створеного студентами 51 та 41 груп, членами студентського наукового фольклорного товариства імені Хр. Ящуржинського.

29.05.2013