Міжнародна освітня онлайн-виставка International Education Fair 2021!

Дата проведення: 25 березня – 3 квітня

Про виставку

Будучи найбільшою освітньою виставкою в Казахстані, Міжнародна освітня онлайн-виставка International Education Fair присвячена розширенню міжнародного співробітництва, популяризації закордонної освіти, обміну досвідом в сфері реалізації міжнародних освітніх проєктів, підвищенню якості освітнього рівня молодих людей.

У IEF-2021 візьмуть участь провідні закордонні університети США, Великобританії, країн континентальної Європи, Азії та СНД; мовні школи, освітні агентства і представники міжнародних стипендіальних програм, а також випускники загальноосвітніх шкіл, коледжів і закладів вищої освіти, зацікавлені в навчанні за кордоном. International Education Fair 2021 – це можливість заявити про себе як про успішну організацію, привернути увагу клієнтів до наданих університетом послуг, підвищити інтерес партнерів. Міжнародна виставка пропонує вам продемонструвати свої послуги у сфері освіти за кордоном, а також вивчити ринок і конкурентоспроможність у цьому напрямку.

International Education Fair – це найбільша освітня виставка, в якій візьме участь 500 вузів з більш ніж 50 країн з усього світу. Цього року виставка пройде в онлайн-форматі, тому взяти участь може будь-хто, незалежно від місцезнаходження та часового поясу. У рамках виставки у відвідувачів буде можливість дізнатися про стипендіальні програми, отримати консультацію з перших вуст і поставити питання представникам університетів та експертам галузей.

Для кого призначена виставка

• для студентів, які планують отримати освіту за кордоном і розглядають програми безкоштовного навчання;
      • для експертів, які працюють в сфері освіти і хочуть бути в курсі актуальних новин;
      • для спеціалістів, які вже мають досвід роботи і хочуть підвищити рівень професійної підготовки;
      • для школярів та їхніх батьків, які вже задумуються про майбутнє і хочуть отримати освіту в іноземних університетах.

На виставці буде можливість ознайомитися з пропозиціями вишів, дізнатися про можливості безкоштовного навчання, проконсультуватися з представниками університетів та скласти особистий лист документів та вимог до вступу в омріяний вуз.

Етапи проходження виставки

1. Реєстрація

Для участі у виставці вам потрібно зареєструватися та підписатися на телеграм-чат, де вам надішлють посилання на трансляцію презентацій учасників виставки IEF 2021: https://ief2021.com/form

1. Онлайн-виставка

На виставці ви дізнаєтеся всю інформацію про стипендіальні програми, вимоги та багато іншого. Під час трансляції, Ви можете ставити питання представникам вузів або записатися на особисту зустріч.

1. Допомога при вступі

Якщо ви вирішили вступити в один з вузів, які брали участь на виставці, представники International Education Fair будуть раді вам допомогти.

" data-title="Міжнародна освітня онлайн-виставка International Education Fair 2021!">

Міжнародна освітня онлайн-виставка International Education Fair 2021!

Дата проведення: 25 березня – 3 квітня

Про виставку