Фото 1. Студенти відвідують архітектурні пам’ятки польського народу – Архікатедральну базиліку Святої Родини.

Одна із них – це паралельне навчання за Програмою білатеральних (паралельних) дипломів в Університеті гуманітарних та природничих наук імені Яна Длугоша (м. Ченстохово, Республіка Польща).

Фото 2. Місто Ченстохово розміщується на річці Варта.

Це дає змогу отримати якісну європейську освіту за обраним напрямом підготовки, додаткові знання в суміжних галузях, розширити світогляд у всіх сферах європейської культури, набути професійного досвіду та паралельно отримати в перспективі диплом польського університету.

Фото 3. Студенти відвідують передмістя міста Ольштин, яке розташоване  над річкою Лина.

Упродовж 2017–2018 навчального року студенти не лише навчалися, а й досліджували культуру польського народу, знайомилися з особливостями побуту, звичаями та традиціями.

Окрім навчання, українські студенти мають можливість подорожувати країнами Європейського Союзу, розширювати власний кругозір.

Фото 4. На фоні Замку Буда в Будапешті (Угорщина).

Наступний навчальний рік обіцяє активізувати різні напрямки міжнародного співробітництва як для студентів, так і для викладачів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, адже паралельне навчання в Польщі – це реальна можливість одержання європейської освіти та підвищення конкурентоспроможності молодих фахівців на ринку праці.

Фото 5. Мошненський замок (Польща).

Співпраця факультету української філології з провідними польськими вищими закладами освіти створює нові можливості для студентів у процесі їхнього професійного зростання. Паралельне навчання в Університеті гуманітарних та природничих наук імені Яна Длугоша (м. Ченстохово, Республіка Польща) – ще одна сходинка на цьому шляху.

" data-title="МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ З УНІВЕРСИТЕТОМ ГУМАНІТАРНИХ ТА ПРИРОДНИЧИХ НАУК ІМЕНІ ЯНА ДЛУГОША">

Навчання на факультеті української філології в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини за спеціалізацією «Польська мова» має багато переваг.

Фото 2. Місто Ченстохово розміщується на річці Варта.

Фото 4. На фоні Замку Буда в Будапешті (Угорщина).

Фото 5. Мошненський замок (Польща).

28.07.2018