VII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської

та студентської молоді імені Тараса Шевченка

6 жовтня 2016 року на факультеті української філології за сприяння кафедр української мови та методики її навчання, української літератури, українознавства та методик їх навчання відбулось урочисте відкриття VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Конкурс є щорічним загальнонаціональним заходом, спрямованим на піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення рідної мови, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

З вітальним словом до учасників Конкурсу звернулася член Національної спілки письменників України, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Павленко Марина Степанівна.

Поетичними рядками з Шевченка та власним мистецьким помислом викладач зуміла підкреслити тонкощі душі українців та особливості їхнього світосприйняття.

На урочистості були запрошені представники творчої молоді, найкращі читці-декламатори.

Поділитися особистими враженнями люб’язно погодилася переможниця обласного етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, студентка ІV курсу Анна Мельник. Надавши практичні рекомендації на успішне виконання завдань Конкурсу, Анна Мельник побажала майбутнім учасникам творчих звершень і перемог.

Торкнутися душею і серцем ліричних, а часом драматичних, струн слова Кобзаря допомогли студенти І та ІІІ курсів. У  їхньому виконанні прозвучали фрагмент із поеми «Катерина» (Катерина Мандзюк) та вірш «Лілея» (Альона Мандзюк).

Вразливі юні душі із зачудуванням спостерігали за таємним дійством художнього слова на межі з реальністю.

" data-title="Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка">

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка