Мабуть, це символічно, що людина, яка викладає предмет «Сучасна українська література», є заодно й співтворцем цієї ж літератури.

Йдеться про доцента кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання УДПУ, члена Національної спілки письменників України Марину Степанівну Павленко.

І про те, що її найновіша повість для підлітків «Моя класнюча дівчинка», крім звичайної «книжково-паперової», відтепер матиме ще й аудіоверсію.

Причому, озвучує повість сама авторка. На днях в одній із Київських студій відбувся запис першої частини книги.

Сподіваємося, що невдовзі повна версія запису буде готова й доступна для всіх охочих.

" data-title="«Моя класнюча дівчинка» Марини Павленко відтепер і в аудіо версії">

«Моя класнюча дівчинка» Марини Павленко відтепер і в аудіо версії

22.12.2016