Фаховий філолог – це найперше людина, яка вправно володіє словом в усному та писемному спілкуванні, вміє доречно й коректно використовувати всі його можливості. А таких людей потребують не тільки в освітній чи науковій галузях. Вони цілком успішні як учителі, викладачі, журналісти, літературні редактори, перекладачі, видавці, контент-менеджери, копірайтери, літературні співробітники, прес-секретарі, працівники інформаційних, бібліотечних та інших установ, навіть як громадські діячі, політики, менеджери.

Тож бути філологом – престижно! Збережемо українські традиції разом! Приєднуйтеся до нас!

" data-title="Найкоротший і найуспішніший шлях до сучасної європейської освіти">

Найкоротший і найуспішніший шлях до сучасної європейської освіти

Шановний абітурієнте! Факультет української філології запрошує Вас до нашої величезної філологічної родини. Пропонуємо навчання за ступенем “бакалавр” освітньої програми “014.01 Середня освіта. Українська мова і література” з додатковими спеціалізаціями на вибір: польська, англійська мови, журналістика, історія, психологія, редагування освітніх видань, інформатика. Це філологічні спеціальності, що готують фахівця нового покоління: грамотного, який має глибокі знання з української мови і літератури, володіє іноземними мовами, цінує українську історію й культуру, обізнаний із новітніми комп’ютерними технологіями, сміливо крокує в ногу з часом, тобто мобільного, креативного, сучасного філолога.

03.07.2019