Нещодавно Медведєва Настя (11 група) повернулася із поїздки до Придністров’я, зокрема, вона перебувала у Рибниці, місті-побратимі української  Вінниці.ФУФ УДПУ

Як свідчить студентка, поїздка була дуже цікавою. Рибниця – єдине з великих міст Придністров’я, де кількість українців переважає над іншими національностями. Так само і в Рибницькому районі: 45,4% українців, молдаван – лише 29,8%, а росіян – 17,2%. Українці складають абсолютну більшість у 27 населених пунктах району. «Як філологу, – каже Настя, – мені було дуже цікаво розмовляти з місцевим населенням, адже під час розмов вони запросто могли переходити з української на молдавську та російську мови.

Місто цікаве ще й своєю архітектурою, історією. У Рибниці цікаві, охайні парки, на вулицях багато дерев та клумб, постійно чути веселий дитячий сміх. Люди дуже ввічливі, добрі, завжди готові допомогти.ФУФ УДПУ

Під час поїздки ми побували у Михайло-Архангельскому соборі (найбільший у Молдові), який будувався  протягом 15 років та відкрився у 2006 році.

Поїздка була цікавою, пізнавальною і ще й корисною у мовному плані».

" data-title="Нашого цвіту – по всьому світу">

Нашого цвіту – по всьому світу

Поїздка була цікавою, пізнавальною і ще й корисною у мовному плані».

06.07.2016