настановча конференція з навчальної (фольклорної) практики

На факультеті нещодавно відбулася настановча конференція з навчальної (фольклорної) практики, яку проходять згідно з навчальними планами і освітніми програмами здобувачі ОС «бакалавр» (ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))», «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))»).

Валентина Гончарук

Відповідальна за фольклорну практику на кафедрі української літератури, українознавства та методик їх навчання, доцент Валентина Анатоліївна Гончарук розкрила здобувачам вищої освіти організаційні питання, як-от: термін проходження практики,  керівники практики (11 група, ОПП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))» – доцент Віта Григорівна Кириченко, 12 група, «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))» – професор Лариса Іванівна Йовенко), особливості проведення практики.

Наталія Сивачук

Завідувач кафедри, керівник науково-дослідної лабораторії «Підготовка студентів-філологів до українознавчої роботи в школі», професор Наталія Петрівна Сивачук своїм натхненним словом про духовне, національно-патріотичне значення словесної спадщини українців закликала здобувачів до відповідальності під час проходження практики, до неабиякої старанності у процесі збирання фольклору, адже саме від них залежить збереження фольклорної пам’яті.

Валентина Гончарук

Здобувачів вищої освіти ознайомили з питальниками, які вони використовуватимуть під час пошуково-збирацької діяльності, зі специфікою роботи з респондентами різного віку та методикою фіксації фольклору у процесі проходження практики, а також зі звітною документацією, яку вони мають підготувати після закінчення практики.

Оксана Житня

Начальник відділу охорони праці та пожежної безпеки Оксана Сергіївна Житня провела здобувачам інструктаж із безпеки життєдіяльності в умовах надзвичайних ситуацій (у т. ч. порядок дій під час оголошення сигналу «Повітряна тривога») на базі проходження практики.

Викладачі кафедри побажали здобувачам успіхів у пошуково-дослідницькій роботі з фольклору під час практики.

Підготувала Валентина Гончарук

" data-title="Настановча конференція з навчальної (фольклорної) практики">

Настановча конференція з навчальної (фольклорної) практики

настановча конференція з навчальної (фольклорної) практики