За цей час спільно з білоруськими науковцями були проведені численні конференції та семінари, активну участь у цих заходах беруть викладачі кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури

На фотографії учасники Міжнародної науково-практичної конференції „Славянские народы и их культуры: история и современность“ (м. Гомель), викладачі кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури кандидати філологічних наук Черевченко О. М. та Черевченко В. В.

Атмосфера цих зустрічей завжди цікава, науково глибока, творчо різноманітна

Поезії білоруських майстрів слова читає завідувач кафедрою російського, загального та слов’янського мовознавства Гомельського державного університету імені Франциска Скорини, доктор філологічних наук, професор Коваль В. І.

У 2018 році планується проведення ряду таких зустрічей

" data-title="Наукова співпраця з Гомельським державним університетом триває">

Наукова співпраця з Гомельським державним університетом триває

У цьому році минає п’ять років з моменту підписання угоди про співпрацю між факультетом української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини та філологічним факультетом Гомельського державного університету імені Франциска Скорини (Республіка Білорусь).

Атмосфера цих зустрічей завжди цікава, науково глибока, творчо різноманітна

У 2018 році планується проведення ряду таких зустрічей