Навчальна (кореспондетська) практика юних журналістів

З 01.04.2024 р. до 14.04.2024 студенти 23 групи ОП «журналістика» проходили навчальну (кореспондентську) практику на базі КП «Телерадіокомпанія Умань». Цього року здобувачі вищої освіти мали змогу відчути себе не лише у ролі кореспондентів, а й повністю, «від А до Я», створити власний медіапродукт, а саме – сюжет про акцію #ворогуКришка. Під час роботи практиканти познайомилися із пані Інною, волонтеркою зі штабу, яка була рада допомогти юним журналістам й поділилася корисною інформацією, а поза камерою залюбки поговорила про перспективи і важливість діяльності волонтерів в Умані.

Крім цього, за два тижні здобувачі виконали ряд завдань:

1. Вивчили штат колективу КП «Телерадіокомпанія Умань», службові обов’язки працівників.
      2. Відвідали об’єкти майбутніх сюжетів, збирали й обробляли матеріали.
      3. Допомагали журналістам у створені й редагуванні інформаційних матеріалів.
      4. Виконали індивідуальне завдання практики.

Як зауважують самі студенти, практика «надала відчуття повної свободи. Ми справді почувалися журналістами. Бігли на зустріч натхненню та несли меседж, який важливо передати суспільству». 23група закликає всіх долучатися до акції #ворогуКришка та підтримувати Збройні сили України.

Слава Україні!

Олександр ГЕМБАРУК

" data-title="Навчальна (кореспондентська) практика юних журналістів">

Навчальна (кореспондентська) практика юних журналістів

Навчальна (кореспондетська) практика юних журналістів

Крім цього, за два тижні здобувачі виконали ряд завдань:

2. Відвідали об’єкти майбутніх сюжетів, збирали й обробляли матеріали.
      3. Допомагали журналістам у створені й редагуванні інформаційних матеріалів.
      4. Виконали індивідуальне завдання практики.

Слава Україні!

Олександр ГЕМБАРУК