Л.П. Пархета Н.В. Дудник

Доцент Н.В. Дудник привітала здобувачів вищої освіти УДПУ з початком першої практики, повідомила про зміст програми практики та вимоги до виконання завдань. Керівники практики обмінялися рекомендаційними настановами з урахуванням того, що заклади загальної середньої освіти працюють у різних формах, зважаючи на умови в різних регіонах України. Груповим керівником розроблено програму і методичні рекомендації до її виконання в умовах воєнного стану.

" data-title="Навчальна практика здобувачів вищої освіти ІІІ курсу ОС «Бакалавр»">

Навчальна практика здобувачів вищої освіти ІІІ курсу ОС «Бакалавр»

Навчальним практикам відведено значне місце у кожній освітній програмі. Навчальні практики – це частина освітнього процесу відповідної дисципліни, під час якої студенти набувають реальної обізнаності щодо втілення тих знань, які вони одержали протягом вивчення курсу.

31 жовтня 2022 року відбулася настановча конференція з навчальної (психолого-педагогічної) практики зі здобувачами вищої освіти ІІІ курсу ( 32 і 33 груп) факультету філології та журналістики, що навчаються за освітніми програмами  «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))», «Середня освіта (Українська мова і література. Психологія)».

У роботі конференції взяли участь заступник декана з практичної підготовки Л.П. Пархета, керівник практики від кафедри педагогіки та освітнього менеджменту Н.В. Дудник.

Л.П. Пархета познайомила присутніх здобувачів із груповими керівниками, особливостями організації практики, зокрема у період воєнного стану в країні.  Навчальна психолого-педагогічна практика є початковим етапом практичної підготовки здобувачів, на якому закладаються основи практичних умінь і навичок, творчого ставлення до діяльності, відбувається формування професійних якостей особистості майбутнього педагога. Практика проводиться в закладах загальної середньої освіти, які переважно навчаються дистанційно. Тому студенти беруть участь в основних видах діяльності вчителя української мови та літератури і виконують функції помічника класного керівника у тій формі, у якій працюють ЗЗСО.

Л.П. Пархета Н.В. Дудник