Факультет філології та журналістики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини крокує в ногу з вимогами часу й активно використовує в навчальному процесі додатки Google Workspace.

02 вересня 2024 року в 407 авдиторії відбулося навчання для першокурсників (11, 12 та 13 академічних груп) щодо особливостей діяльності університетської навчальної платформи Moodle та використання пакету хмарного програмного забезпечення G Suite for Education. Захід був проведений заступником декана з питань впровадження інформаційно-комп’ютерних технологій на факультеті, кандидатом філологічних наук, доцентом Галиною ОСІПЧУК.

Першокурсники з цікавістю знайомилися з можливостями платформи дистанційного навчання Moodle, використали для віртуального спілкування такий спосіб як форум, розглянули численні навчально-методичні матеріали, розміщені в освітньому середовищі.

Завдячуючи сервісу відеотелефонного зв’язку Meet, позитивно оцінили зручність цієї платформи та її переваги серед інших.

Цього ж дня у вечірній час відбулося онлайн-навчання з цієї ж тематики зі здобувачами вищої освіти 14, 15 та 16 академічних груп.

Галина ОСІПЧУК

" data-title="Навчаємося використовувати сервіс Google Meet та платформу Moodle в освітньому просторі">

Застосування сучасних інформаційних технологій в освіті є перспективним напрямком педагогічної науки, оскільки для здобувачів вищої освіти відкриваються нові можливості, зокрема в організації самостійної роботи з матеріалами інформаційної мережі, також забезпечується інтерактивна взаємодія між викладачем і студентом на різних етапах навчання.

Галина ОСІПЧУК

04.09.2024