Першокурсники факультету філології та журналістики продовжують знайомство з освітнім середовищем університету.

4 вересня 2024 року студенти 11 і 12 груп спеціальності 014 Середня освіта (за предметною спеціальністю 014.01 Українська мова і література) відвідали наукову бібліотеку, яка розміщена в одному з навчальних корпусів університету.

На зустрічі з працівниками відділу обслуговування читачів університетської книгозбірні здобувачі освіти дізналися, що сучасна бібліотека – не просто сховище книг, а справжній центр знань, культури та інновацій. Тут вони зможуть отримати наукову і художню літературу для навчання, майбутніх досліджень і прочитання творів різних письменників; скористатися електронними ресурсами бібліотеки, її читальними залами; узяти участь в організації культурних заходів, а також провести час в атмосфері спокою й натхнення.

Працівники відділу ознайомили студентів із правилами користування бібліотекою, графіком її роботи, із бібліотечними фондами, із порядком дій під час втрати читацького квитка чи книги, а також допомогли дібрати та отримати навчальну літературу.

Кожне нове покоління здобувачів вищої освіти має пам’ятати, що бібліотека університету є надійним партнером в освітньому процесі. Вона не тільки забезпечує доступ до інформації, а й сприяє розвитку особистості, формуванню інформаційної культури студентів, їхній підготовці до майбутньої професійної діяльності.

Зоя КОМАРОВА

" data-title="Нове покоління користувачів наукової бібліотеки університету">

Нове покоління користувачів наукової бібліотеки університету

Зоя КОМАРОВА