Нові перспективи для бакалавра філології

Як ти уявляєш своє майбутнє? Якщо ти мрієш про блискучу кар’єру, високу заробітну плату, далекі  подорожі,  знайомство з іншими народами та їх культурами, розширення кругозору,  тоді ти саме той, хто нам потрібен!

Факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини запрошує на навчання за спеціальністю 014.01 Середня освіта. Українська мова і література зі спеціалізацією англійська мова.

Закінчивши наш факультет та оволодівши досконало українською та англійською мовами, ти матимеш грандіозні перспективи професійного зростання. Хороші навички та вміння дадуть змогу обійняти посади філолога-дослідника, викладача фахових дисциплін, учителя загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, перекладача, співробітника туристичних агенцій, міжнародних організацій, рекламних та PR-компаній. Тож сміливо вливайся у студентський колектив, проявляй активність і реалізуй свій потенціал!

19.01.2018