Так, напередодні Всесвітнього дня письменника студентки факультету української філології, учасниці університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана Наталія Кучеренко та Марина Зарудняк здобули призові місця в Уманському міському Конкурсі молодих літераторів.

Марина Зарудняк здобула I місце в номінації «Поезія», про що радо поділилася враженнями: «Коли я дізналась про умови конкурсу, перше питання, яке постало, це не «надсилати чи ні?», це «слати вірші чи прозу?». У прозі я спробувала лише казки, і в мене їх не надто багато, тому обрала поезію. Я підібрала вірші, які мені найбільше подобались: «Я мовчу українською», «Прощання» та «Не магія». Коли мені повідомили, що я зайняла I місце, я була шокована та раділа, як мала дитина. Ця радість так окриляла, що я не йшла по диплом та приз – я летіла. Щаслива не лише тому, що перемогла, а й тому, що хтось прочитав мене. Саме не вірші, а мене. Деякі з них узагалі вперше прочитали люди, які не є членами моєї родини. Завдяки цьому конкурсу я зрозуміла, що не можна здаватись. Навіть якщо шанс один, ним треба користуватись».

Наталія Кучеренко виборола III місце в номінації «Поезія», і ось що вона каже про свою перемогу: «Неочікувано кілька днів тому мені зателефонували і повідомили про те, що я посіла III місце в міському конкурсі молодих літераторів. Чесно кажучи, перед тим, як подати свої вірші, довго вагалася. Але сьогодні я одна з тих, хто виборов хоч і маленьку, та все ж перемогу.  Більше, ніж перемозі, радію можливості бути почутою. Адже саме це є найголовнішою потребою для кожного письменника».

Отож ми щиро вітаємо переможців та бажаємо нашим юним авторам нових здобутків!

" data-title="Нові поетичні перемоги (До Всесвітнього дня письменника)">

Нові поетичні перемоги (До Всесвітнього дня письменника)

Наші студенти вкотре довели, що Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини готує не лише професійних фахівців, а й усебічно розвинутих, творчих особистостей.

Отож ми щиро вітаємо переможців та бажаємо нашим юним авторам нових здобутків!