ФУФ УДПУ14 лютого в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся обласний етап конкурсу МАН. Серед членів журі секції «Літературна творчість», як і в попередні роки, були доктор наук, професор ЧНУ Лідія Іванівна Кавун, учитель української літератури з Черкас Наталія Петрівна Бабак і доцент кафедри української літератури, українознавства й методики їх навчання УДПУ Марина Степанівна Павленко.

ФУФ УДПУТрадиційно юні учасники представляли свої роботи. Присутні ставили цікаві питання, які час від часу переростали в не менш цікаві дискусії.

ФУФ УДПУВибрати найкращого було непросто, адже більшість робіт були дуже гарні, і, разом з тим, кожна потребувала суттєвих доопрацювань. Але, здається, членам журі вдалося бути максимально толерантними і справедливими.

ФУФ УДПУЖаль, що серед учасників не було жодного представника з Умані та Уманського району. Сподіваємося, що  наступного року ситуація зміниться на краще.

Шановні вчителі й школярі Уманщини! Сміливіше беріться за теми з літературної творчості! А ми, викладачі, завжди готові допомогти Вам порадою і підтримкою.

" data-title="Новини з МАН">

Новини з МАН