Треба врахувати, що і той, і той напрями – досить специфічні. У першому, крім науковця, треба бути ще й творцем, а в другому в силу історичних обставин ще надто мало напрацювань, адже, по суті і на жаль, на кримськотатарську культуру звернули серйозну увагу тільки після анексії Криму.

Голова журі Василь Пахаренко і члени журі Марина Павленко й Наталка Трусевич були максимально прихильні й уважні до кожної роботи.

«Ця МАН так затягує!» – сказав хтось зі школярів, які вже не перший рік беруть участь в конкурсі Малої академії наук. Мабуть, члени журі можуть сказати про себе це також.

Для всіх це був неповторний цікавий корисний і незабутній досвід.

" data-title="Обласний етап МАН з літературної творчості й кримськотатарської гуманітаристики">

Обласний етап МАН з літературної творчості й кримськотатарської гуманітаристики

Об’єднана секція “Літературна творчість” і “Кримськотатарська гуманітаристика” на обласному етапі в Черкасах цьогоріч отримала дуже цікаві роботи і яскраві, емоційні виступи юних науковців.

Для всіх це був неповторний цікавий корисний і незабутній досвід.