Освітній процес

Перш за все, навчання для студентів – це не просто відвідування лекцій і підготовка до семінарів. «Наші викладачі – справжні професіонали своєї справи, які вміють зацікавити, надихнути та підтримати на кожному етапі навчання, перетворити складні концепції на захопливі подорожі у світ мови та літератури», – ділиться враженнями Юлія, студентка 2-го курсу.

Наукова діяльність

Активна участь у наукових дослідженнях – невід’ємна частина студентського життя. Молоді науковці готують доповіді для наукових конференцій, публікують статті у студентських журналах, беруть участь у міжнародних проєктах. Під керівництвом досвідчених викладачів студенти здобувають перемоги та втілюють свої ідеї в життя.

Творчість

Філологи та журналісти креативно організовують літературні вечори, театральні постановки, поетичні конкурси, кіноперегляди тощо. Кожен студент має можливість проявити свій талант і реалізувати творчий потенціал. «Творчість – це важлива частина нашого життя», – зазначає Ігор, студент 1-го курсу.

Соціальне життя

Окрім навчання та наукової діяльності, життя майбутніх учителів і журналістів наповнене цікавими зустрічами, подорожами та спільними заходами. «Наше студентське життя – це не тільки навчання, але й неймовірна кількість яскравих моментів. Дружні зустрічі, подорожі та спільні заходи об’єднуть серця нашої факультетської родини», – ділиться враженнями Юлія.

Приєднуйтесь до нас і станьте частиною великої родини ФФЖ!

Ірина Гонца

" data-title="Обирай свій шлях до успіху!">

Обирай свій шлях до успіху!

Студентське життя – це неймовірний світ, наповнений інтелектуальними викликами, творчими пошуками та незабутніми враженнями. Щоденні заняття, участь у наукових конференціях, літературні вечори та подорожі створюють неповторний калейдоскоп подій, що формують майбутнього професіонала. Запрошуємо Вас поринути в будні здобувачів вищої освіти факультету філології та журналістики.

Освітній процес

Наукова діяльність

Творчість

Соціальне життя

Приєднуйтесь до нас і станьте частиною великої родини ФФЖ!

Ірина Гонца