Це свято – одне з найвеселіших у календарній обрядовості, від нього віє чарівною староукраїнською стихією.  Аби дружно відзначити свято молодості та краси студенти факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зібралися біля Абетки показати як треба святкувати.

Філологи ярмаркували, пригощали всіх смачними варениками, запашними пампушками, медовими солодощами. Задушевні пісні, українська музика подарували всім присутнім гарний настрій. Вабив усіх дівчат символічний глиняний глечик з любовними побажаннями, які з трепетом «приміряли» до свєї Долі юні філологині.

Під час святкового дійства можна було навчитися мотати мотанку, також була представлена виставка-продаж україномовних кних та чарівних виробів з бісеру.  Увінчалися Андрївські гуляння — кусанням калити.  Студенти-філологи вкотре довели, що українські традиції надихають на добро та дарують гарний настрій!

" data-title="«Ой, Андрію, даруй нам надію…!»">

«Ой, Андрію, даруй нам надію…!»

13 грудня відзначають день святого Андрія Первозваного, в українській традиції відомий як Андріївські вечорниці або ж просто «Калита».

15.12.2019