«Традицію народ наш має: Щорік святкує Миколая, Бешкетував чи ходив струнко – Кожен чекає подарунка», – проголосив гість, тому третьокурсниці сподівалися отримати бажані подарунки від нього. Але несподівано для всіх Миколай щедро роздаровував … різки.

Чи заслужили студенти такого подарунка? Дивіться далі відео від Анни Огородник.

Куратор та студенти 31 і 32 груп висловлюють слова вдячності доценту кафедри української мови та методики її навчання Василю Вікторовичу Денисюку за поетичне віншування.

" data-title="Ой, хто, хто Миколая любить…">

Ой, хто, хто Миколая любить…

У день великого свята, яке шанують як дорослі, так і діти, до студентів 31 і 32 груп факультету української філології (куратор – доцент кафедри української мови та методики її навчання Зоя Іванівна Комарова) завітав св. Миколай.

Чи заслужили студенти такого подарунка? Дивіться далі відео від Анни Огородник.