Віднині вступники можуть відслідковувати статус своїх заяв і результати конкурсів на мобільних телефонах та планшетах – запущено стартову версію мобільного додатку ЄДЕБО «Особистий електронний кабінет вступника». Завантажити його можна безкоштовно за посиланням

Наразі сервіс доступний для користувачів операційної системи Android, однак також почато реєстрацію додатку в App Store.

Щоб скористатися додатком, вступникові необхідно зазначити логін і пароль особистого електронного кабінету.

Основні функції додатку:

інформування про подані заявки на конкурсні пропозиції;

відображення статусу заявки в реальному часі;

інформація про конкурсні пропозиції: список дисциплін і інформацію про приймальну комісію;

інформування про результати конкурсу.

Мобільний додаток НЕ надає:

можливості внесення змін в подані заяви на вступ;

можливості подачі заяв онлайн;

можливості складання вступних іспитів онлайн;

переваг на участь в конкурсі при вступі на ту чи іншу конкурсну пропозицію.

Нині триває робота над вдосконаленням сервісу. Якщо у користувачів виникнуть проблеми з роботою додатку або з’являться пропозиції щодо покращення функціоналу, вони можуть надіслати лист на електронну адресу компанії-розробника info@osvita.net.

" data-title="Особистий електронний кабінет вступника вже доступний у мобільному додатку">

Особистий електронний кабінет вступника вже доступний у мобільному додатку

Основні функції додатку:

інформування про подані заявки на конкурсні пропозиції;

відображення статусу заявки в реальному часі;

інформування про результати конкурсу.

Мобільний додаток НЕ надає:

можливості внесення змін в подані заяви на вступ;

можливості подачі заяв онлайн;

можливості складання вступних іспитів онлайн;

переваг на участь в конкурсі при вступі на ту чи іншу конкурсну пропозицію.

23.07.2017