Факультет української філології теж прилучився до вшанування пам’яті загиблих у Бабиному Яру. Так, студенти 11 групи (ОП «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))») і 13 групи (ОП «Середня освіта (Українська мова і література. Психологія)») разом зі своїм куратором доцентом І.В. Хлистун провели захід «Бабин Яр забуттю не підлягає». Вони переглянули документальний фільм, який розповів про страшні подробиці тієї події.

Трагедія Бабиного Яру – це не тільки фізичне знищення людей, а й спроба стерти пам’ять про них. Тому, проводячи пам’ятні заходи на честь 80-річчя трагедії, ми відновлюємо історичну справедливість. Віддаємо данину пам’яті і поваги не лише загиблим у катастрофі, а й  тим, хто не змовчав, не дав приховати цей страшний злочин, стерти його зі сторінок історії.

" data-title="Пам’ятаємо про трагедію Бабиного Яру">

Пам’ятаємо про трагедію Бабиного Яру

29–30 вересня виповнюється 80 років, відколи у Бабиному Яру в Києві сталася одна з найбільш трагічних подій в історії міста і в історії України періоду Другої світової війни, коли німецькі нацисти в урочищі Бабин Яр знищили єврейське населення міста. Відтак Бабин Яр став символом Голокосту і нацистських злочинів загалом.

У ці дні відбуваються пам’ятні заходи, які організовують Український інститут національної пам’яті, Національний історико-меморіальний заповідник “Бабин Яр”, Інститут історії України Національної академії наук за підтримки Світового Конґресу Українців.

30.09.2021