Уманському НВК № 17

Метою практики було оволодіння студентами сучасними методами і формами організації навчально-виховного процесу в закладах середньої освіти, формування практичних умінь і навичок у реальних для професійної діяльності умовах.
      Саме ця практика дає перше серйозне усвідомлення себе як майбутнього фахівця, готує до тривалої педагогічної практики.
      Для проходження практики студенти 44 групи були закріплені за класами в Уманському НВК № 17. Практикантів привітно зустріли директор та завуч школи, ознайомились із супровідними документами та перевірили сертифікати про вакцинацію, адже це зараз обов’язкова умова для роботи з дітьми.

Уманському НВК № 17

Назар Сетраков та Богдана Кравчук практикувались у досвідчених наставників, учителів-філологів, фахівців із багаторічним стажем, колишніх випускників факультету української філології – Романа Віталійовича Островського та Вікторії Марківни Кравець.

Уманському НВК № 17

Усе, чого навчилися на заняттях із методики навчання української мови, методики навчання української літератури, студенти вміло використовували на пробних уроках з української мови та літератури.
      Вони спробували і переконалися, що професію обрали правильно, а вчитися завжди є чого, прагнути постійно є до чого, адже немає меж для вдосконалення себе як майбутнього вчителя.

" data-title="Педагогічна практика (пробні уроки) відбулася!">

Педагогічна практика (пробні уроки) відбулася!

8 листопада 2021 року на факультеті української філології розпочалася практика з фахових дисциплін (пробні уроки) для здобувачів вищої освіти ОС «Бакалавр» ІV курсу.