Для вступу на бюджетну форму навчання на факультет української філології для здобуття ступеня бакалавра на відкриті та закриті (фіксовані) конкурсні пропозиції на основі повної загальної середньої освіти перелік конкурсних предметів такий:

перший предмет – українська мова і література (фіксований),

другий предмет – Історія України (фіксований) і

третій предмет – географія або іноземна мова (альтернативний).

Зауважимо, що у 2018 році приймаються сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання 2016, 2017 та 2018 років, окрім сертифікатів з іноземних мов. Сертифікати ЗНО з англійської, французької, німецької та іспанської мов приймаються лише за 2018 рік.

Звертаємо також вашу увагу на те, що у 2018 році на факультеті української філології сформовано лише бюджетні пропозиції.

" data-title="Перелік конкурсних предметів зі спеціальностей, які можна здобути в УДПУ імені Павла Тичини на факультеті української філології">

Шановні абітурієнти! Напередодні реєстрації на ЗНО, що розпочнеться 6 лютого, пропонуємо ознайомитися із переліком конкурсних предметів, з яких необхідно подати сертифікати ЗНО для вступу на обрану вами спеціальність:

014.01 Середня освіта (Українська мова і література) (спеціалізація за вибором: журналістика, українознавство, англійська мова, німецька мова, польська мова, російська мова, історія, інформатика, спеціальна освіта (логопедія), психологія, соціальна робота, редагування освітніх видань, комунікативний менеджмент).

перший предмет – українська мова і література (фіксований),

другий предмет – Історія України (фіксований) і

третій предмет – географія або іноземна мова (альтернативний).