Вона із захопленням декламує, вишиває, співає, пише вірші, в’яже, шиє, грає на фортепіано…  Дар’я неодноразово була учасницею і переможницею численних конкурсів.

Цього року представляла свій факультет на обласному етапі  ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Виборола  ІІ місце.

Вітаємо Дар’ю та її наукових керівників – Тетяну Лопушан і Наталю Зарудняк з перемогою.

Зичимо подальших успіхів!

" data-title="Перемога в обласному етапі Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка">

Перемога в обласному етапі Міжнародного конкурсу імені Тараса Шевченка

Студентка 24 групи Дар’я Данилко – одна з найактивніших, найсумлінніших, найталановитіших на факультеті, неперевершена оптимістка, залюблена в красу, ніжність, життя, свій університет, який вважає найкращим серед закладів вищої освіти.

Зичимо подальших успіхів!