Випускний екзамен з англійської мови з методикою навчання 251-м група Випускний екзамен з англійської мови з методикою навчання 251-м група

Екзаменатори: Олег КОМАР – д. пед. н., професор, завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання; Яків БОЙКО – к. пед. н., доцент кафедри англійської мови та методики її навчання; Іннеса АНІКІНА – к. філол. н., доцент, в. о. завідувача кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики; Лія ЛУКІНА – викладач кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики; Олена ЧЕПКА – к. пед. н., доцент кафедри спеціальної  та інклюзивної освіти; Дар’я ХРИПУН – к. пед. н., доцент кафедри спеціальної  та інклюзивної освіти; Світлана СІЧКАР – к. філол. н., доцент кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики.

Випускний екзамен із сучасних технологій спеціальної освіти 253-м група Випускний екзамен із сучасних технологій спеціальної освіти 253-м група

Усі члени екзаменаційних комісій працювали в аудиторії в діловій атмосфері, слухаючи відповіді здобувачів, проявили високий професіоналізм в оцінюванні відповідей здобувачів магістерського рівня. Екзаменаційні комісії відзначають належний рівень підготовки студентів із другої предметної спеціальності, змістовність і повноту відповідей орієнтованих на освітній процес у ЗЗСО.

На кваліфікаційному екзамені з української мови, української та зарубіжної літератур із методиками навчання в закладах освіти екзаменаторами, відповідно до наказу ректора, були призначені: Іннеса АНІКІНА – к. філол. н., доцент, в. о. завідувача кафедри прикладної лінгвістики, зарубіжної літератури та журналістики; Оксана БЯЛИК – д. пед. н., професор, в. о. завідувача кафедри педагогіки та освітнього менедменту; Валентина РОЗГОН – к. філол. н., доцент, завідувач кафедри української мови та методики її навчання; Наталія СИВАЧУК – к. пед. н., професор, завідувач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання. Екзаменаційна комісія працювала злагоджено, виявила високий фаховий рівень, толерантність, одностайність у рішеннях і висновках.

Кваліфікаціний екзамен з української мови, української та зарубіжної літератур із методиками навчання в закладах освіти

Кваліфікаційниий екзамен передбачав застосування теоретичних знань і практичних навичок здобувачами при з’ясуванні питань екзаменаційних білетів. Члени екзаменаційної комісії звернули увагу на те, що більшість здобувачів магістерського рівня вміло поєднували знання з різних методик, пропонували оригінальні трактування постмодерних творів зарубіжної літератури, виявляли вміння в застосуванні міжпредметних зв’язків, новітніх технологій у навчанні, аналізі лінгвістичних явищ у рідній мові. Зауважимо, що здобуваючи освіту на різних освітніх програмах, магістранти виявили належну теоретико-методичну підготовку з української мови, української та зарубіжної літератур з методиками їх навчання.

Захист квалфікаційних робіт з української мови

Підсумкова атестація передбачала і захисти кваліфікаційних робіт. Вони відбувались у дистанційній формі. Теми, що обрали студенти, актуальні, мають теоретичне і практичне значення. Здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичної і практичної підготовки і захистили кваліфікаційні роботи на «відмінно». Екзаменаційна комісія відзначила роботу Анастасії КАШОЇД і прийняла рішення рекомендувати здобувачку до вступу до аспірантури.

Щиро вітаємо наших випускників магістерського рівня з успішним завершенням навчання!  Бажаємо, щоби замріяне в кожного збулося, подальшого професійного росту, невпинного самовдосконалення задля успішного процвітання української освіти. Звісно, здійснення найзаповітнішої мрії кожного українця – перемоги і відбудови нашої багатостраждальної України.

Любов ПАРХЕТА

" data-title="Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ОС «Магістр»">

Підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ОС «Магістр»

На факультеті філології та журналістики 23 грудня 2023 року завершилась підсумкова атестація здобувачів вищої освіти ОС «Магістр» денної форми навчання зі спеціальності: 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), що навчались за освітньо-професійними програмами: «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (англійська))», «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))», «Середня освіта (Українська мова і література). Спеціальна освіта», «Середня освіта (Українська мова і література). Літературне редагування», «Середня освіта (Українська мова і література)».

Екзаменаційні комісії були призначені і затверджені наказом ректора університету в складі: голова ЕК – Любов  ПАРХЕТА, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, заступник голови ЕК – Ірина ГОНЦА, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання, секретар – Інна ПУСТОВІТ, викладач кафедри української мови та методики її навчання.

Зважаючи на те, що освітній процес проходить у період воєнного стану в Україні, випускна атестація відбувалася у змішаній формі, очно-дистанційно за допомогою платформи google meet.

Захист квалфікаційних робіт з української мови

Любов ПАРХЕТА