Підведення підсумків роботи студентської наукової проблемної групи «Західноєвропейська література ХІХ–ХХ століть»

Під керівництвом Осіпчук Г. В. обговорено документи «Положення про порядок рецензування» та «Положення про конфлікт інтересів», якими керуються у власній діяльності редколегії наукових  видань. Членами наукової групи ще раз проаналізовано вимоги до оформлення літератури за ДСТУ 8302:2015. «Бібліографічне посилання. Загальні положення і правила складання», що діють з 01.07.2016 року та References згідно зі стандартом APA.

Члени студентської наукової проблемної групи «Західноєвропейська література ХІХ–ХХ століть» – студенти ІІІ курсу 2 групи факультету української філології

Підведено підсумки роботи студентської наукової групи впродовж 2017–2018 навчального року. Відзначено результати та успіхи молодих пошуковців у науково-дослідній діяльності, окреслено коло завдань для майбутніх наукових розвідок.

" data-title="Підсумкове засідання студентської наукової проблемної групи">

Підсумкове засідання студентської наукової проблемної групи

У рамках відзначення Днів науки, що проходять у межах Всеукраїнського фестивалю науки, 24 квітня 2018 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Галина Валентинівна провела підсумкове засідання студентської наукової проблемної групи «Західноєвропейська література ХІХ–ХХ століть». Студенти ІІІ курсу 2 групи факультету української філології (Куян Дар’я, Король Марина, Харенко Софія та Савченко Анна) представили на обговорення результати власних наукових розвідок.