8 травня

День пам’яті та примирення

10.00 Клубний чемпіонат України з настільного тенісу серед чоловіків (перша ліга).(Спортивний зал УНУС)

15.00 Чемпіонат міста з легкої атлетики серед школярів. (Стадіон «Уманьферммаш»)

16.00 Фестиваль «Світло духовної музики». (МБК)

17.30 Свічкова хода пам’яті. ( Центральна площа – Обеліск Слави)

18.00 Спільна панахида за жертвами Другої світової війни та молитва за мир та злагоду в Україні. (Обеліск Слави)

9 травня

День Перемоги у Другій світовій війні

10.00 Клубний чемпіонат України з настільного тенісу серед чоловіків (перша ліга). ( Спортивний зал УНУС)

10.00 Відкритий турнір ГО «А-пілон» з волейболу серед команд ветеранів «Кубок Перемоги» (Спортивний майданчик вул. Артема, 88)

10.00 Мітинг-реквієм «Хвилина мовчання». (Обеліск Слави)

10.40 Святковий концерт «Солдатам Перемоги присвячується…» ( МБК)

11.00 Відкритий турнір з шашок. (Кінотеатр «Комсомолець»)

12.00 Акція для ветеранів «Солдатська каша». (Площа біля МБК)

13.00 Концерт вихованців шкіл естетичного виховання «Той травень з пам’яті не стерти». (Центральний сквер)

13.00-15.00 Концерт камерного оркестру УМузУ. (Картинна галерея)

15.00 Концерт хореографічного колективу «Крок вперед». (Центральний сквер)

16.00 Концерт духового оркестру  Уманського обласного музичного училища ім. П. Демуцького. (Центральна площа (біля податкової))

" data-title="План заходів на 8-9 травня">

План заходів на 8-9 травня

8 травня

День пам’яті та примирення

16.00 Фестиваль «Світло духовної музики». (МБК)

17.30 Свічкова хода пам’яті. ( Центральна площа – Обеліск Слави)

9 травня

День Перемоги у Другій світовій війні

10.00 Мітинг-реквієм «Хвилина мовчання». (Обеліск Слави)

10.40 Святковий концерт «Солдатам Перемоги присвячується…» ( МБК)

11.00 Відкритий турнір з шашок. (Кінотеатр «Комсомолець»)

12.00 Акція для ветеранів «Солдатська каша». (Площа біля МБК)

13.00-15.00 Концерт камерного оркестру УМузУ. (Картинна галерея)

15.00 Концерт хореографічного колективу «Крок вперед». (Центральний сквер)

06.05.2015