Практична підготовка як важлива складова освітнього процесу

Шановні здобувачі освітніх ступенів «Бакалавр» (41, 42, 43, 41з, 42з академічні групи) та «Магістр» (151м, 152м, 153м групи)!

Запрошуємо Вас до участі в опитуванні, яке проводиться на факультеті відповідно до розпорядження № 64 «Про проведення опитування» в.о. декана факультету Валентини КОВАЛЬ від 7 травня 2024 року з метою вивчення Вашої думки про рівень організації та проведення виробничих (педагогічних) практик за освітніми програмами навчання.

Для успішної професійної роботи за обраною спеціальністю Вам необхідні як теоретичні знання предметної області, так і сформовані вміння і навички ефективного застосування теорії на практиці, що досягається завдяки практичній підготовці під час навчання. Виявити рівень організації та проходження виробничих практик на факультеті, з’ясувати важливі питання, пов’язані з необхідністю удосконалення наскрізних і робочих програм практик, допоможе пропоноване анкетування.

Анкета доступна для Вас із корпоративних акаунтів упродовж 13–25 травня 2024 року. Ваші відповіді на запитання анкети допоможуть нам покращити якість та підвищити ефективність практичної підготовки здобувачів вищої освіти за освітніми програмами факультету.

Група зі змісту та якості освіти

факультету філології та журналістики

" data-title="Практична підготовка як важлива складова освітнього процесу">

Практична підготовка як важлива складова освітнього процесу