Відвідини Університету імені Адама Міцкевича в Познані

Цей тиждень виявився дуже цікавим і незабутнім у моєму житті. Насамперед, я познайомилась з багатьма новими людьми, завела неочікувані знайомства та потоваришувала зі студентками, які брали участь у проєкті.

Ще в дорозі та в довгому очікуванні проходження кордону виявилося, що в усіх нас є багато спільних зацікавленостей, улюблених занять, а найголовніше, що нас об’єднало, – це бажання вивчити польську мову, досконало та вільно нею розмовляти.

Мої нові друзі на Міжнародному проєкті

Упродовж тижня я відвідала велику кількість лекцій про історію та розвиток польської мови, які читали польські викладачі. Окрім цього, нам розповідали багато цікавого про можливості навчання за подвійним дипломом, про гуртожитки, студентський відпочинок, захопливі подорожі світом.

Після занять ми мали вільний час, який проводили в активному спілкуванні, спільних прогулянках територією палацу Дембіно, рухливих іграх, читанні книг.

Перед черговою лекцією в Університеті імені Адама Міцкевича в Познані

Найбільше запам’ятався український вечір, де ми, студенти, готували наші традиційні страви на вечерю. Обране нами меню складалось із супу з галушками, вареників з картоплею та капустою, млинців із варенням.

Багато учасників Літньої школи нам допомагали. Це було дуже круто і атмосферно, якщо чесно, то я б із задоволенням повторила цей вечір, щоб ще раз прожити всі захопливі емоції.

Сертифікат Ольги Милованової  про участь в проєкті

Вражень дуже багато, гарних та позитивних емоцій – ще більше. Приємним та корисним для мене був цей час, проведений у мовному середовищі: навколо постійно було чути саме польську мову, я мала можливість вивчити нові слова, складати словосполучення та речення. Планую в майбутньому більше уваги приділити вивченню мови, історії та культури польського народу.

" data-title="ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ">

ПРАКТИЧНИЙ ДОСВІД ВИВЧЕННЯ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

Я, Ольга Мілованова, здобувачка вищої освіти І курсу, навчаюся на факультеті філології та журналістики за освітньою програмою «Середня освіта (Українська мова і література. Мова і література (польська))», з 20 до 25 березня стала учасницею «Літньої школи полоністики» від Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща).

Відвідини Університету імені Адама Міцкевича в Познані

Мої нові друзі на Міжнародному проєкті