Переможців конкурсу чекають нагороди у вигляді дипломів лауреатів та цінні подарунки:

1. Гран-прі абсолютно найкращого твору.

2. Дипломи лауреатів першого ступеня – 1.

3. Дипломи лауреатів другого ступеня – 2.

4. Дипломи лауреатів третього ступеня – 4.

Оргкомітет на 7 квітня у складі професора Н. П. Сивачук (голова) та членів доц. Л. В. Козинського, О. І Наконечної, Т. В. Лопушан, М. С. Павленко, Л. П. Пархети, викл. Н. І. Зарудняк оцінив художній рівень робіт та визначив переможців. Ними стали студенти, які, в силу своїх творчих можливостей, не забуваючи про літературознавчі вимоги до художнього твору, змогли представити у поданих текстах віршової та прозової форми образ Тараса Шевченка.

Перше місце вирішено не присуджувати.

Другі та треті місця в різних номінаціях розподілені таким чином:

Поезія

ІІ місце

Хоменко Інна «Вита над землею душа Кобзарева…» (факультет української філології, 44 група)

ІІІ місце

Кравець Анастасія «Пером торкаюсь відгуку століть» (факультет української філології, 15 група)

Проза

ІІ місце

Маснюк Тетяна «Тарасове послання» (факультет української філології, 41-а група)

ІІІ місце

Бовкун Тетяна «Шевченко в моєму серці» (факультет фізичного виховання, 12 група)

Корженецька Наталія «І мертвим, і живим, і ненародженим…» (факультет української філології, 52 група)

Почтар Олександр «Мудрі слова Пророка» (факультет соціальної та психологічної освіти, 13 група)

Чорна Тетяна «Природа у творчості Тараса Шевченка» (технолого-педагогічний факультет, 43 група)

Нагороди лауреатам буде вручено 10 квітня під час проведення Міжнародної науково-практичної конференції «Тарас Шевченко в культурному мегапросторі: історична постать, віхи творчості, дискурс (до 200-річчя від дня народження Кобзаря)» (УДПУ імені Павла Тичини, Інститут філології та суспільствознавства).

Оргкомітет

" data-title="Про нагороди до 200-річчя Шевченка">

Про нагороди до 200-річчя Шевченка

Завершився конкурс до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Відкрита форма конкурсу засвідчила, що не тільки студенти факультету української філології виявляють зацікавленість творчістю великого українського поета. Вони разом зі студентами ще 8 факультетів надіслали 15 поезій, 17 літературно-публіцистичних есе та одну мініатюру.

1. Гран-прі абсолютно найкращого твору.

2. Дипломи лауреатів першого ступеня – 1.

3. Дипломи лауреатів другого ступеня – 2.

4. Дипломи лауреатів третього ступеня – 4.

Перше місце вирішено не присуджувати.

Другі та треті місця в різних номінаціях розподілені таким чином:

Поезія

Проза

ІІ місце

Маснюк Тетяна «Тарасове послання» (факультет української філології, 41-а група)

Оргкомітет

01.04.2014