У заході взяли участь: науковці з 9 ВНЗ України (Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Одеський міжнародний гуманітарний університет, Севастопольський національний технічний університет, Івано-Франківський національний медичний університет, Херсонський державний університет, а також Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини та Хмельницький національний університет); вчителі-методисти (Хмельницький обласний ліцей-інтернат поглибленої підготовки в галузі науки,  загальноосвітні школи І-ІІІ ступенів № 4 та № 11 міста Умані Черкаської області).

Пленарне засідання відкрила директор Інституту філології та суспільствознавства, декан факультет української філології, доктор педагогічних наук, професор Коваль В. О. Окреслено плани та перспективи роботи конференції.

Завідувач кафедри світової літератури та слов’янських мов Осіпчук Г. В. ознайомила учасників конференції з програмою її проведення .

У ході роботи конференції відбулися засідання чотирьох тематичних секцій, де розглядалися актуальні проблеми лінгвістики, лінгводидактики, етнолінгвістики та стилістики, літературознавства.

Прийнято резолюцію щодо подальших планів наукової роботи, співпраці між університетами.

Для учасників конференції організовано екскурсії до наукових лабораторій, центрів та методичних кабінетів факультету, а також до дендропарку «Софіївка».

" data-title="«Проблеми сучасної лінгвістики та лінгводидактики»">

«Проблеми сучасної лінгвістики та лінгводидактики»

25–26 квітня 2014 року відбулася Міжрегіональна  науково-практична конференція «Проблеми сучасної лінгвістики та лінгводидактики», організаторами якої є кафедра світової літератури та слов’янських мов факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і кафедра слов’янської філології гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету.

30.04.2014