Цифрові інструменти Google для освіти

Підвищення кваліфікації для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти охоплює 3 рівні: базовий – містить 3 модулі, що передбачають роботу з мобільними пристроями та можливість отримати сертифікат на 30 годин (протягом двох тижнів, 1 кредит ЄКТС); середній – містить 1 модуль, базується на роботі із вебпереглядачем «Google Chrome» частково з мобільних пристроїв, частково з персонального комп’ютера й можливість отримати сертифікат на 15 годин (протягом тижня, 0,5 кредиту ЄКТС); та поглиблений – містить 1 модуль, передбачає роботу з Chrombook або персональним комп’ютером, ноутбуком з операційною системою «Chrome OS Flex» та можливість отримати сертифікат на 15 годин (протягом тижня, 0,5 кредиту ЄКТС). Кожен модуль, у свою чергу, складається з відеолекцій, практичних завдань і підсумкового тесту.

Учасники отримували завдання в захищеному віртуальному просторі Google Класу. До кожної теми організатори занять пропонують запис лекції, а також – додаткову консультацію в Google Meet, під час якої кожен учасник отримає можливість поставити запитання тренерові.

Враховуючи січень 2023 року, маємо такі результати: успішно опанували базовий, середній та поглиблений рівень 8 науково-педагогічних працівників: Валентина Коваль, Ірина Гонца, Інна Коломієць, Олена Дуденко, Леся Поліщук, Тетяна Григоренко, Наталя Зарудняк, Галина Осіпчук.

Два рівні (базовий та середній) здобули Людмила Новаківська та Ірина Кучеренко. Лише базовий рівень мають у своїх досягненнях Зоя Комарова, Тетяна Тищенко, Вікторія Шиманська, Валентина Гончарук, Марина Павленко, Лія Лукіна.

Продовжуємо знайомитися із новими ідеями Google для освіти, з можливостями організації дистанційного навчання та активізуємося у змаганні за спеціальний статус «Заклад освіти – учасник програми «Google for Education» для нашого закладу вищої освіти.

" data-title="РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ»">

РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОГРАМИ «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ GOOGLE ДЛЯ ОСВІТИ»

Упродовж 2022/2023 навчального року науково-педагогічні працівники факультету філології та журналістики беруть участь у програмі «Google Digital Tools for Education / Цифрові інструменти Google для освіти», що діє за підтримки Міністерства освіти і науки України та компанії «Google Україна».

Цифрові інструменти Google для освіти