Юлія Скакальська

За результатами таємного голосування, яке відбулося 25 вересня 2023 року, на виборах лідера студентського самоврядування факультету філології та журналістики перемогу здобула Юлія Скакальська (студентка ІІІ курсу, 33 групи) – 47,8% виборців підтримали її кандидатуру. Вітаємо Юлію із перемогою, бажаємо реалізації усіх планів, надійної команди, злагодженої роботи!

Результати виборів

" data-title="Результати голосування за голову Студентської ради факультету">

Результати голосування за голову Студентської ради факультету

Юлія Скакальська