18 травня 2017 року відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Розвиток національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі», організатором якої є науково-методичний центр «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти».

У науковому заході взяли участь Херсонський державний університет, Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка, Національний університет «Острозька академія», Житомирський державний університет імені Івана Франка, Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, Глухівський національний педагогічний університет ім. Олександра Довженка, Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж імені І.Я.Франка, КВНЗ КОР «Богуславський гуманітарний коледж імені І.С. Нечуя-Левицького», Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім. Т.Г. Шевченка, Відокремлений структурний підрозділ Агротехнічний коледж Уманського національного університету садівництва.

З вітальним словом до учасників конференції звернулася декан факультету дошкільної та спеціальної освіти доктор педагогічних наук, професор Ірина Демченко. Привітала учасників конференції доктор педагогічних наук, професор, директор науково-методичного центру Лідія Мамчур, зачитала привітання від співорганізаторів наукового заходу.

На пленарному засідання із цікавими і ґрунтовними доповідями виступили:

Довгань Деніза, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Мамчур Л.І.

Мельничук Віта, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет початкової освіти

Науковий керівник: доктор пед. наук, доцент Кучеренко І.А.

Соболь Тетяна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет української філології

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Коваль В.О.

Нікітченко Антоніна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет соціальної та психологічної освіти

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Мамчур Л.І.

Денисюк Олександра, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет української філології

Науковий керівник: канд. філ. наук, доцент Денисюк В.В.

Лобань Ганна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет української філології

Науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Пархета Л.П.

Жовтоног Каміла, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет початкової освіти

Науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Волошина Г.П.

Росолова Леся, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет початкової освіти

Науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Волошина Г.П.

Притуляк Віра, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, факультет початкової освіти, 44 група

Науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Роєнко Л.М.

Радиневич Артем, Херсонський державний університет, факультет філології та журналістики

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Пентилюк М.І.

Міняйло Світлана, Сумський державний педагогічний університет імені А.С.Макаренка

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Семеног О.М.

Черевко Анна, Житомирський державний університет імені Івана Франка, НІІ філології та журналістики

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Кучерук О.А.

Сереветник Наталія, Національний університет «Острозька академія», гуманітарний факультет

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Хом’як І.М.

Обговорення актуальних теоретико-методичних питань сучасної мовної освіти в аспекті цілісного розвитку дошкільника, учня, студента та професійній підготовці майбутнього вчителя було продовжено на секційних засіданнях.

" data-title="Розвиток національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі">

Розвиток національно-мовної особистості в сучасному освітньому просторі

На пленарному засідання із цікавими і ґрунтовними доповідями виступили:

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Мамчур Л.І.

Науковий керівник: доктор пед. наук, доцент Кучеренко І.А.

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Коваль В.О.

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Мамчур Л.І.

Науковий керівник: канд. філ. наук, доцент Денисюк В.В.

Науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Пархета Л.П.

Науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Волошина Г.П.

Науковий керівник: канд. пед. наук, доцент Роєнко Л.М.

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Пентилюк М.І.

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Семеног О.М.

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Кучерук О.А.

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Хом’як І.М.